| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.08.2017

Коефициент 1.85 за Вардар да го мине Копенхаген


Исто толкав е коефициентот данскиот првак да се пласира во следната фаза од ЛШ


Обложувалниците му даваат големи шанси на Вардар да го мине Копенхаген и да се  пласира во плејофот во Лигата на Шампионите. Имено коефициентот за Вардар да мине понатаму е само 1.85. Исто толкав е и Копенхаген да биде севкупен победник. Инаку за „1“ на вечерашниот меч коефициентот според „Моцарт“ е 1.42, за реми пак тој е 4.10 а за победа на Вардар 7.50.


 Датум: 02.08.2017, 10:55
Статијата е прочитана 825 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense