| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.10.2017

Буба Хасани е најдобриот во 9. коло

Ферхан Хасани, капитенот на Шкендија е играчот на колото. Тој со двата гола беше најзаслужен за убедливиот триумф на лидерот во Битола, каде победи со 3:1 против Пелистер

 Датум: 03.10.2017, 10:31
Статијата е прочитана 1416 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense