| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.02.2017

Давор Шукер гостин на утрешното Собрание на ФФМ

Хрватската легедна веќе е во Скопје и е сместен во хотелот „Александар Палас“, каде утре од 9.30 часот започнува Изборно Собрание на ФФМ

Давор Шукер, членот на Извршниот Комитет на УЕФА и прв човек на ХНС, ќе биде специјален гостин на на утрешното Изборно Собрание на ФФМ, и тоа како претставник на УЕФА. Хрватската легенда веќе е во Скопје и е сместен во хотелот „Александар Палас“, каде утре со почеток во 9.30 часот ќе започне Изборното Собрание на ФФМ на кое Илчо Ѓорѓисоки, сосема очекувано, ќе добие нов мандат.

 Датум: 17.02.2017, 20:16
Статијата е прочитана 1435 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense