| контакт | маркетинг

15.07.2017

Перишиќ по стапките на Ешли Кол

Се сеќавате на тимската фотографија на Рома на која Ешли Кол стои настрана, како да чувствува дека не му е таму местото?

Таа беше хит меѓу фудбалските фанови, но сега имаме уште една таква. Се работи за тимска фотографија на Интер, Иван Перишиќ стои настрана како да знае дека нема да остане повеќе со групата, затоа што е пред преселба во Манчестер јунајтед.Датум: 15.07.2017, 17:14
Статијата е прочитана 577 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense