| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

14.04.2017

Завршна „шминка“ на соблекувалните под „Тумбе кафе“ (ФОТО)

Стадионот во Битола ги средува соблекувалните, па така Пелистер конечно, ќе добие просторија за тимот како што доликува

Соблекувалните под „Тимбе Кафе“ полека се средуваат. Активностите на овој дел од битолскиот стадион течат според планираното а Пелистер конечно, ќе добие простории какви што и му доликува. Погледнете како изгледа реновирањето на соблекувалните.Датум: 14.04.2017, 12:55
Статијата е прочитана 6882 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense