| контакт | маркетинг
16.08.2017
Досегашниот напаѓач на Ренова, Ремзифаик Селмани, официјално е промовиран во екипата на Ујпешт
16.08.2017
На последниот тренинг на Вардар пред дуелот со Фенербахче, кој го водеше Јаневски, присуствуваше и спортскиот директор на шампионот Дарко Панчев. И двајцата некогаш заедно играа во Вардар
16.08.2017
„Шкендија е подготвена за овој натпревар, Милан е фаворит но сакаме да извлечеме поволен резултат“ вели капитенот на тетовци
16.08.2017
„Вардар е најголемиот македонски бренд и секако дека е чест и обврска да се работи во овој клуб“ истакна на промоцијата Чеде Јаневски
16.08.2017
Со двата гола на Бразилецот Силва и еден на неговиот сонародник Лукас, екипата на пелистер со триумф ја почна одбраната на трофејот во Купот на Македонија
НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.08.2017
16.08.2017
16.08.2017
16.08.2017
16.08.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense