| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.09.2017

Митровски, Стоименовски и Миовски утре играат во ЛШ

Димитар Митровски со својот Спортинг гостува кај Олимпијакос а Оливер Стоименовски и Бојан Миовски со Карабах играат со Челзи во Лондон

Утре попладне дури тројца наши младинци ќе играат во групната фаза од Лигата на Шампионите за младинци. Димитар Митровски со Спортинг Лисабон ќе гостува во Атина каде се среќава со Олимпијакос, додека Оливер Стоименовски и Бојан Миовски со Карабах играат во Лондон против Челзи.

 Датум: 11.09.2017, 19:17
Статијата е прочитана 5053 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense