| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

18.09.2017


Вардар избега од Арената, се сели на „Борис Трајковски“


*Шампионот бега од Арената. Високите цени на услугите за „Филип Втори“ го натераа раководството на Вардар да се пресели на „Борис Трајковски“

Не само мечот со Ренова во среда, туку и сите наредни до крајот на есенскиот дел, Вардар како домаќин ќе ги игра на „Борис Трајковски“.  На овој потег пампионот се одлучи откако цените на услугите за користење на Арената скокнаа до небо. Неофицијално дознаваме дека на Вардар ќе инвестира во „Борис Трајковски“ во иднина, со цел играчите да имаат подобри услови.Датум: 18.09.2017, 13:07
Статијата е прочитана 4273 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense