| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.03.2017

Фудбалерите заглавија во Цирих

Поради дефект на авионот, македонската фудбалска репрезентација мораше принудно да слета на аеродромот во Цирих.

Македонската фудбалска репрезентација се соочи со неочекувани проблеми пред полетувањето од Цирих за Скопје. Поради дефект на авионот, поточно предното тркало експедицијата на Македонија мораше да се симне.
Засега не е познато кога точно ќе биде полетувањето за Скопје. Датум: 25.03.2017, 14:28
Статијата е прочитана 1114 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense