| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.08.2017

„Црвено - црните“ пристигнаа во Истанбул (ФОТО)

Предмалку експедицијата на Вардар пристигна во градот на Босфорот, каде утре против Фенербахче ќе игра за влез во групната фаза од Лигата на ЕвропаДатум: 23.08.2017, 12:29
Статијата е прочитана 934 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense