| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

01.09.2017

Ја „грабнаа“ топката уште во соблекувалната (ВИДЕО)

Дел од македонските репрезентативци покажаа завидна техника уште пред тренингот

Македонската репрезентација со нетрпение го очекува мечот против Израел во рамките од квалификациите за пласман на СП во Русија. Доказ за тоа е и ова видео кое покажува дека дел од репрезентативците ја „грабнаа“ топката уште пред тренингот во Хаифа.Датум: 01.09.2017, 19:03
Статијата е прочитана 2904 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense