| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

29.06.2017

Лабуништа се засили со Џалески, Лескароски и Далчески (ФОТО)За тренер на новиот второлигаш назначаен е Пепи Џигероски. Додека нови имиња во тимот се Наум Џалески, Дејан Лескароски и Александар Далчески

 Датум: 29.06.2017, 15:45
Статијата е прочитана 6772 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense