| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.12.2017

(ВИДЕО) Гол - мајсторите на Бајрами и Стојкоски

Чаир во еуфорија. „Шверцерите“ се воодушевија на супер голови на Бајрами и Стојкоски за победа над Вардар од 2:0. Овој вториот секако дека е гол на полусезоната. Секоја чест за Кико Стојкоски

ВИДЕОТО Е ПРЕЗЕМЕНО ОД INFOSPORT.MKДатум: 03.12.2017, 15:52
Статијата е прочитана 1969 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense