| контакт | маркетинг
24.07.2017
24.07.2017
*Втор гол на нашиот интернационалец во дресот на Леванте на овие летни подготовки.
24.07.2017
* „Откако го минавме Малме, сега со респект гледаат на нас, не само Копенхаген туку сите тимови. Одиме повторно да одиграме со срце и да победиме“, најави тренерот на шампионот на пресот    по повод утрешниот дуел со Копенхаген
24.04.2017
Прилепчани го претставија своето најголемо летно засилување. Екс фудбалерот на Вардар и Шкупи, од денеска е ново име во таборот на прилепчани
24.07.2017
НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense