| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.02.2018

„Лавовите“ и покажаа заби на Победа

Во пријателски меч Македонија ЃП одигра 1:1 со прволигашот од Прилеп

Македонија ЃП – Победа 1:1 е епилогот од денешниот пријателски меч во Охрид. Прилепчани поведоа за да Божиновски во 45.минута израмни. Во текот на целиот меч врнеше силен дожд а натпреварот го водеше судијата Марјан Ецкоски.

 Датум: 03.02.2018, 16:23
Статијата е прочитана 1039 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense