| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.08.2017

(ФОТО) Работнички застана на девет

Вчера во Ѓорче, момците на тренерот Виктор Треневски, во пријателски натпревар ја победија Локомотива со 9:2. Убаво „загревање“ во пресрет на новата сезона во Првата лигаДатум: 02.08.2017, 10:29
Статијата е прочитана 1025 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense