| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.08.2017

Лудо славје во соблекувалната на Вардар (ФОТО)

По големата победа, следува големото славје. Така беше и во соблекувалните на стадионот „Шукру Сарачоглу“, по евро-триумфот од 2:1 над Фенербахче и пласманот во групната фаза на Лигата на ЕвропаДатум: 24.08.2017, 22:49
Статијата е прочитана 1288 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense