| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.07.2017

Лех не го заборави Таневски (ФОТО)

Златко Таневски, екс играчот на клубот од Полска, денеска ја пречека експедицијата на Лех на скопскиот аеродром, каде му беше врачен и дрес со неговото презиме

 Датум: 05.07.2017, 17:09
Статијата е прочитана 2565 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense