| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.08.2018

Работнички се пофали со засилувањата

Работнички официјално ги претстави како нови засилувања Гезим Красниќи, Николче Шаркоски, Игор Крмар и Бујамин Асани

Во Дебар Маало пред малку имаше промоција на која како нови засилувања во таборот на Работнички се претставени Гезим Красниќи, Николче Шаркоски, Игор Крмар и Бујамин Асани. Сите веќе одамна се дел од тренинзите на екипата, но ете дури денеска се официјално претставени. Покрај овие четворица прв професионален договор Андреј Лазаров.Датум: 16.01.2018, 16:14
Статијата е прочитана 1503 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense