| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

28.02.2017

Емир Сахити успешно опериран

Играчот на Работнички денеска направи операција на скочниот зглоб

Младиот фудбалер на „романтичарите“ Емир Сахити денеска успешно беше опериран во Белград. Тој го оперираше скочниот зглоб, и сега следува пауза за талентираниот фудбалер кој што беше побрзуван со неколку добри клубови.

Сепак, мораше прво да го реши проблемот со повредата, а на трансфер ќе мисли во летниот преоден рок.Датум: 28.02.2017, 20:18
Статијата е прочитана 1874 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense