| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.10.2017

(ВИДЕО) Како тандемот „Б-Б“ ја освои Могила

Шкендија ја совлада Победа со 2:0, стрелци на головите беа Ферхан Хасани - Буба и Бесарт Ибраими. Тоа е тандемот за голови, за победи на ШкендијаДатум: 30.10.2017, 10:59
Статијата е прочитана 1007 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense