| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

20.06.2017

Историскиот гол на Барди (ВИДЕО)

Енис Барди од пенал го постигна првиот гол за Македонија на едно Европско првенство, израмнувајќи на 1:1 со Србија во 64. минута од мечот

 


Enis Bardhi Goal HD -Serbia U21 1-1 FYR... by riqezi

Датум: 20.06.2017, 19:31
Статијата е прочитана 2624 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense