| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

31.05.2017

Нестор навива за Победа

Илија Несторовски пред да се приклучи на репрезентацијата и подготовктие за мечевите против Турција односно Шпанија, го посети својот роден Прилеп

Не пропушти да изгледа натпревар во случајов Победа - Ренова на кои за жал не му донесе премногу среќа на неговиот поранешен клувб. Прилепчани во моментов губат 0:3Датум: 31.05.2017, 18:12
Статијата е прочитана 8258 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense