| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

15.08.2017

Хасани е играч на колото

Шкендија го победи Вардар со 2:0, стрелци на головите беа Алими и Жуниор

Двата гола паднаа по асистенција на Хасани, тој беше централна фигура на дербито. Шестмина во тимот на колото се од Шкендиј, а тренер на колото е Ќатип Османи, исто од Шкендија
Датум: 15.08.2017, 16:45
Статијата е прочитана 2543 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense