| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

18.05.2017

НЕМА ГОЛОВИ ВО РЕГУЛАРНИОТ ДЕЛ: Финалето оди во продолженија

Шкендија и Пелистер играат 0:0 по регуларниот тек од финалето во Купот на Македонија

Шесто финале во историјата на македонскиот куп ќе се одлучува по продолженија откако Шкендија и Пелистер играат 0:0 во регуларниот дел од мечот. Освен прекинот, во вториот дел не може да се издвои ништо поважно и поинтересно.Датум: 17.05.2017, 19:09
Статијата е прочитана 479 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense