| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.01.2018

Жуниор со нова фризура во Охрид

Фудбалерите на Шкендија веќе два дена тренираат во Охрид, сепак во центарот на вниманието е „кариоката“ со својот нов „стајлинг“

Играчите на есенскиот првак предводени од Ќатип Османи веќе два дена тренираат во Охрид. Покрај Охридското езеро тетовските „црвено - црни“ вредно работат и ги исполнуваат задачите на стручниот штаб. Сепак во центарот на вниманието е Стенио Маркос Жуниор со својата нова фризура, со својот нов „стајлинг“.Датум: 11.01.2018, 11:16
Статијата е прочитана 1049 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense