| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.03.2017

Репрезентативците пристигнаа во Скопје

Со неколку часовно доцнење поради дефект на авионот, Македонската фудбалска репрезентација пристигна во Скопје околу 19:20 часот

Конечно, нашите најдобри фудбалери се во Скопје. Поради проблемите со авионот, дефектот со едно од тркалото, нашата репрезентативна експедиција мораше неколку часови да престојува на аеродромот во Цирих. Но сега се е во ред, таа е во Скопје. Место во 13:30 часот таа пристигна околу 19:20 часот.
Датум: 25.03.2017, 19:43
Статијата е прочитана 1590 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense