| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.08.2017

Истатов загуби од Стјарнан со 0:11

Уште еден убедлив пораз на нашиот првак во женски фудбал во квалификациите за ЛШ

Истатов - Стјарнан 0:11 е исходот од попладневниот квалификациски натпревар во Осијек во Лигата на Шампионките. Екипата на Стјарнан беше пресилна за „истатовки“ кои колку и да се трудеа, не можеа ништо да сторат. Се разбира дека ова е искуство повеќе за нив.

 Датум: 25.08.2017, 18:22
Статијата е прочитана 564 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense