| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

07.11.2017

Најдовски е најдобриот меѓу најдобрите

Филип Најдовски, играчот за врска Победа е играчот на 14. коло. Тој беше централната фигура кај прилепчани во победата над „пандевци“
Датум: 07.11.2017, 16:26
Статијата е прочитана 2909 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense