| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.01.2017

Можен дуел Динамо Загреб – Силекс

Во рамките од подготовките во Анталија, тимот на Силекс можно е да одигра пријателски натпревар против тимот на Динамо Загреб.


„Модрите“ веќе се распрашувале околу тоа каков тим е Силекс и со што располага за да евентуално дадат зелено светло за одигрување на тест мечот. Евентуалниот меч би се играл на деветти февруари.Датум: 30.01.2017, 14:01
Статијата е прочитана 814 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense