| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.05.2017

ОФИЦИЈАЛНО: Каменица Саса доби своја „Куќа на фудбалот“

Третолигашот Каменица Саса ја доби својата „Куќа на Фудбалот", откако денеска и официјално беше вечено отворена. Третолигашот доби модерен спортски центар, а со исклучок на Вардар и Шкендија, дефинитивно останатите прволигашки екипи може да му завидуваат.Датум: 13.05.2017, 14:34
Статијата е прочитана 4274 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense