| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

04.04.2017

Тим на 24. коло според „Македонски спорт“

Владица Брдаровски е играчот на 24. коло во изборот на „Македонски спорт“. Фудбалерот на Вардар беше најдобар во дербито против Работнички, на кое славеше со 2-0.Датум: 04.04.2017, 10:22
Статијата е прочитана 3018 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense