| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.08.2017

Шкендија тренираше на Сан Сиро, посета на музејот на Милан (ФОТО + ВИДЕО)

Во одлична атмосфера тетовци го одработија тренингот на теренот на легендарниот Сан Сиро. Потоа капитенот Хасани и тренерот Османи го посетија клупскиот музеј на Милан преполн со трофеи

 Датум: 17.08.2017, 10:51
Статијата е прочитана 1470 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense