| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

27.09.2017

Минимален пораз на Шкендија

Младинскиот состав на Шкендија предмалку го одигра првиот од двата меча против словачкиот тим на Нитра во рамките од младинската лига на Шампиони

Тетовци загубија со 1:0, во меч во кој одлично парираа, и по кој имаат легитимно право да се надеваат на пласман понатаму. Реваншот се игра на 17. октомври во ТетовоДатум: 27.09.2017, 19:56
Статијата е прочитана 1379 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense