| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

06.11.2017

(ВИДЕО) Како Шкендија го победи Работнички во дербито

„Романтичарите“ поведоа со голот на Гофри, Шкендија го „сврте“ мечот во своја корист со головите на Радески и Хасани од  пенал


 Датум: 06.11.2017, 10:53
Статијата е прочитана 1250 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense