| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

20.11.2017

(ВИДЕО) Како Шкендија го „скрши“ Скопје

Хасани со хет-трик, еден гол на Бејтулаи и неколку шанси за поубедлива победа. Тоа е епилогот од мечот меѓу Шкендија и Скопје кој заврши со 4:0

 Датум: 20.11.2017, 13:53
Статијата е прочитана 856 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense