| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.09.2017

Ноќното „рандеву“ за Беласица

Беласица со голот на Џонов во 30-тата минута ја победи Саса во второлигашкиот меч под рефлектори на „Младост“ во Струмица

Со оваа победа, Беласица има совршен старт на шампионатот, со три победи во три натпревари, задржувајќи го првото место во Втората лига-Исток.Датум: 16.09.2017, 21:02
Статијата е прочитана 2465 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense