| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.09.2017

Русите тренираа на “Филип Втори“ (ФОТО)

Предмалку заврши тренингот на четата на Роберто Манчини. Гигантот од Санкт Петербург имаше можност да го осети тревникот на нашата Арена во пресрет на утрешниот дуел со ВардарДатум: 13.09.2017, 20:09
Статијата е прочитана 524 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense