| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

28.03.2017

Цапар го победи Будуќност

Ловќен предводен од нашиот стратег Драган Канатларовски славеше над Будуќност во првенството на Ц. Гора со 1:0

Драган Канатларовски со својот Ловќен продолжува со добрите резултати во шампионатот на Црна Гора. Па така попладнево во рамките на 23. коло нашиот стратег го победи Будуќност, најпознатиот тим во таа земја со 1:0. Големи и значајни три бода за Цапарот.

 Датум: 28.03.2017, 18:18
Статијата е прочитана 580 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense