| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.01.2017

Happy birthday Томас Брдариќ

На денешниот тренинг на Шкендија фудбалерите со песна му го честитаа роденденот на шефот на стручниот штаб, Томас Брдариќ, кој наполни 42 години

Честитките беа повторени и за време на заедничкиот ручек, кога тренерот беше почестен и со роденденска торта со свеќички.


 Датум: 23.01.2017, 20:42
Статијата е прочитана 2741 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense