| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

10.06.2017

(ФОТО) Хасани неизвесен за утре, попладнево тренираше одвоено

Избраниците на селекторот Игор Ангеловски попладнево на теренот на „Телеком Арената“ го одработија последниот тренинг пред утрешниот меч со Шпанија. Настапот на Ферхан Хасани поради повреда е крајно неизвесен, тој тренираше одвоено од останатите
Датум: 10.06.2017, 18:37
Статијата е прочитана 2802 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense