| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.05.2017

Гроздановски и Љамчевски до 1 јуни Вардарци...

Неофицијално дознаваме дека клубот нема намера да ги продолжи договорите со Влатко Гроздановски и Благоја Љамчевски, тоа значи дека тие ќе мораат да си побараат нова средина


Кога станува збор за преодниот рок, како што дознава „Македонски спорт“, веројатно дека Благоја Љамчевски и Влатко Гроздановски ќе мора да си побараат нова средина. Имено на нив договорите им истекуваат ова лето, односно по завршувањето на сезоната и Вардар нема намера да им ги продолжи истите. Така барем велат нашите информации.
Инаку и двајцата кај Гоце Седлоски, барем во последно време, немаа голема минутажа. Датум: 12.05.2017, 11:19
Статијата е прочитана 3745 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense