| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

28.09.2017

Мајсторскиот гол на Фелипе низ фотографии

Историскиот прв гол на Вардар во Лигата на Европа го постигна Хуан Фелипе во финишот на мечот со Розенборг. За жал нашиот претставник изгуби со 3:1.

 Датум: 28.09.2017, 22:08
Статијата е прочитана 582 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense