| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

08.01.2018

(ФОТО) Митревски и официјално во Хапоел Хаифа

Ристе Митревски и клубот од Израел го официјализираа трансферот кој се најавуваше веќе неколку недели. По Работнички, Металург, Сараево и Истра, Хапоел Хаифа е новата „станица“ на стоперот



Датум: 08.01.2018, 13:51
Статијата е прочитана 620 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense