| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

19.04.2017

Прекинот во Тетово низ фотографии (ФОТО + ВИДЕО)

Се играше 33. минута кога дојде до прекин на мечот меѓу Шкендија и Вардар. Имаше од се по нешто, кошкање меѓу капитените, црвени картони, фрлање со предмети врз гостинските играње, влегување на терен на домашни навивачи


 Датум: 19.04.2017, 17:08
Статијата е прочитана 9703 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense