| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.05.2017

Тим на 34. коло според „Македонски спорт“

Тигран Барсегјан е играчот на 4. коло во изборот на „Македонски спорт“. Фудбалерот на Вардар беше најдобар во победата над Ренова (2-0), тој беше стрелец на едниот од двата гола.Датум: 24.05.2017, 10:22
Статијата е прочитана 1546 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense