| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.02.2017

Абдурахими е веќе „црвено - црн“

Бесарт Абдурахими е веќе фудбалер на Шкендија. „Трансфермаркт“ го потврди тоа, останува само да почекаме на промоцијата

Нема веќе дилеми, Бесарт Абдирахими е нов фудбалер на Шкендија. „Трансфермаркт“ како што можете да видите веќе го именува крилниот напаѓач во нов фудбалер на тетовскиот клуб. Тој во Тетово дошол во петокот доцна навечер, следувале разговори а денеска се очекува промоцијата.

 Датум: 12.02.2017, 16:08
Статијата е прочитана 2883 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense