| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.03.2017

Се „истепаа“ за дресот на Пандев

На полувремето играчот од средниот ред на Лихтенштајн Марсел Бихел го посака дресот на Горан Пандев.

Иако уште неколкумина негови соиграчи го бараа, сепак, на крајот Бихел дојде до она по кое беше тргнат кон соблекувалната. Пандев му излезе во пресрет и му го подари дресот на играчот на Лихтенштајн.Датум: 25.03.2017, 12:27
Статијата е прочитана 3487 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.10.2017
20.10.2017
20.10.2017
20.10.2017
20.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense