| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.05.2017

Тим на 35. коло според „Македонски спорт“

Марјан Радески е играчот на 35. коло во изборот на „Македонски спорт“. Фудбалерот на Шкендија постигна хет-трик во ремито против Ренова (4:4).
Датум: 30.05.2017, 10:31
Статијата е прочитана 2265 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense