| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.03.2017

Супер куп трофејот пристигна во Скопје, в сабота „сликање“ пред ФФМ (ФОТО)

Титулата која ќе се додели на победникот од Супер купот кој на 8 август ќе се одигра во Скопје пристигна, а во сабота ќе биде изложен пред куќата на фудбалот каде што фановите ќе може да се сликаат со него

Пехарот од Супер купот на УЕФА пристигна во Скопје. Титулата која што ќе се додели на победникот на натпреварот кој на 8 август ќе се одигра во Скопје, в сабота ќе биде изложен пред „Куќата на фудбалот“. Воедно, навивачите ќе имаат и можност да се фотографираат со него, а воедно и да ги проследат натпреварите од детската лига.Датум: 16.03.2017, 13:21
Статијата е прочитана 2753 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense